Доступність посилання

ТОП новини

У Криму продажем «майна українських бізнесменів» мають намір профінансувати війну


Сергій Аксьонов у базі розшуку МВС України
Сергій Аксьонов у базі розшуку МВС України

У Криму грошима від продажу «майна українських бізнесменів» мають намір профінансувати війну Росії проти України, заявив російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов).

«Всі об'єкти будуть продані з торгів без винятку. В інших формах залишати не будемо, жодної оренди. Все (потрібно – КР) продати. І гроші, отримані, виручені від продажу цих об'єктів насамперед (потрібно – КР) пустити на потреби «спеціальної військової операції» (так влада РФ називає війну проти України – КР)», – заявив Аксьонов.

3 лютого російський парламент Криму підтримав «націоналізацію майна українських бізнесменів». Спікер російського парламенту Криму Володимир Константинов заявив, що «до переліку включено близько 500 об'єктів, що належать до різних підприємств і банків, туристської, спортивної інфраструктури».

Раніше Константинов заявляв, що йдеться про майно, що нібито належить українським бізнесменам Ігорю Коломойському, Рінату Ахметову, Сергію Таруті, політикам Нестору Шуфричу та Арсенію Яценюку. Українські бізнесмени та політики не коментували інформацію Константинова.

У лютому 2022 року проєкт Радіо Свобода «Схеми» повідомляв, що родина народного депутата України Нестора Шуфрича у 2019 році зареєструвала своє нерухоме майно в анексованому Криму за законами Росії. У коментарі журналістам Нестор Шуфрич підтвердив, що його родина володіє нерухомістю у Криму, але про її реєстрацію в юрисдикції РФ спілкуватися не захотів.

У вересні 2016 року російський парламент Криму ухвалив рішення про «націоналізацію» 111 об'єктів, розташованих на півострові, частина з них належала Коломойському. До списку «націоналізованих» об'єктів увійшли ринки, дитячі санаторно-оздоровчі комплекси в Євпаторії та Ялті, пансіонат «Лазурний берег» в Алушті, а також понад 30 АЗС.

За даними журналістів Крим.Реалії, український бізнесмен Рінат Ахметов володів землею у Криму через компанію SCM, але лише до 2017 року. Тепер нібито землі не має, розповіли в його компанії.

У листопаді 2014 року повідомлялося, що російський парламент Криму ухвалив рішення про «націоналізацію» лікувально-оздоровчого комплексу «Айвазовське» у Партеніті, що належав до фірми, пов'язаної з українським бізнесменом Сергієм Тарутою.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.
XS
SM
MD
LG