Доступність посилання

ТОП новини

Меджліс: депортація Кадирова – продовження переслідування активістів кримськотатарського народу


Реакція Меджлісу на депортацію Сінавера Кадирова
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00
Завантажити на комп'ютер

Видворення з анексованого Криму активіста кримськотатарського національного руху Сінавера Кадирова, є «продовженням ланцюга подій з переслідування активістів кримськотатарського народу», – заявив у коментарі Крим.Реалії заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, коментуючи рішення міського суду Армянська щодо видворення з півострова кримськотатарського активіста.

«Можливо, були порушення міграційного законодавства, але ми не можемо прийняти подібне звинувачення влади, виходячи з того, що подібні дії щодо дотримання міграційного законодавства можна висунути до дуже великої кількості мешканців Криму. Дуже багато людей досі не отримали російський паспорт, а ті, хто не відмовлявся від набуття російського громадянства, за законом автоматично стають громадянами Російської Федерації», – зазначив Наріман Джелял.

Сам Сінавер Кадиров заявив, що має намір оскаржити рішення суду про видворення його з території Криму.

«Я, звичайно, буду намагатися оскаржити це рішення суду. Але мені потрібен для цього час», – сказав він.

Як повідомлялося раніше, у Криму в Сінавера Кадирова залишилася дружина.

Як повідомляли Крим.Реалії, вночі 23 січня, координатори Комітету із захисту прав кримськотатарського народу Ескендер Барієв, Абмеджіт Сулейманов, які є членами Меджлісу, та Сінавер Кадиров були затримані російськими прикордонниками при виїзді на материкову Україну. Всі пред'явили українські паспорти з кримською пропискою.

Сінавер Кадиров прямував на консультацію лікаря, раніше він переніс операцію. Однак, представники російських спецслужб оголосили йому про адміністративне порушення при перетині кордону, як іноземному громадянину, й після декількох годин «бесід» відвезли до суду.

XS
SM
MD
LG