У медустановах анексованого Криму не вистачає приблизно 600 лікарів і 1500 фахівців середньої ланки. Про це 17 вересня на прес-конференції в Сімферополі сказав заступник голови російського Мінохоронздоров'я Криму Антон Лясковський, повідомляє російське інформагентство «РИА Крым».
«Для залучення кадрів реалізується низка національних проектів, серед яких програма «Земський лікар» і компенсаційні виплати медикам за оренду житла як у сільській місцевості, так і в містах. До 2024 року питання дефіциту медичних кадрів у республіці буде вирішене», – сказав Лясковський.
На початку вересня завідувач кафедри щелепно-лицевої хірургії Медакадемії ім. Георгіївського, доктор медичних наук Сергій Безруков заявив, що в анексованому Криму не вистачає пластичних хірургів, у багатьох клінік півострова відкликали ліцензії.
Заступник голови російського Міністерства охорони здоров'я Криму Микола Деркач раніше говорив про гостру нестачу медичного персоналу, поліклініках та амбулаторіях у сільській місцевості.
На початку лютого 2017 року Криму повідомили про гостру нестачу медичних кадрів. Підконтрольний Кремлю директор Кримського республіканського центру медицини катастроф і швидкої медичної допомоги Сергій Астанкін оцінив неукомплектованість кадрового складу «швидкої допомоги» в одну тисячу чоловік.
Причиною гострого дефіциту медичних кадрів в анексованому Криму називають низьку оплату праці.