Доступність посилання

ТОП новини

«До Криму прийшли зневіра і злидні» – громадські активісти про роботу Сергія Аксенова


Сергій Аксенов в Армянську, вересень 2018 року
Сергій Аксенов в Армянську, вересень 2018 року

Підводячи підсумки 2018 року, глава російського уряду Криму Сергій Аксенов оцінив роботу органів місцевої влади на «вище середнього». Але кримські громадські активісти з ним не згодні.

«Здебільшого оцінка – вище середнього. Багато старалися і є результати в муніципалітетах», – зазначив Сергій Аксенов.

При цьому він повідомив, що в регіонах Криму є проблеми з бюрократією і роботою окремих органів влади в кримських муніципалітетах. Тому наступного року представники виконавчої влади пройдуть кваліфікаційні курси.

На думку кримського бізнесмена Олега Зубкова, провали в роботі місцевих чиновників – це провали в роботі самого Сергія Аксенова.

Робота органів влади в Криму 2018 року – це суцільні провали
Олег Зубков

«На мій погляд, у глави Республіки Крим не вистачає сміливості, мужності та порядності оцінити роботу органів влади в Криму «нижче середнього». 2018 рік – це суцільні провали: корупційні скандали, відставки і посадки, які лихоманили і супроводжували кримську владу протягом усього року. Всіх цих чиновників-корупціонерів вибирає, стверджує на посаді і «веде життям» саме Сергій Аксенов, тому це його провали. Всі ми добре бачили, як глава Криму практично щодня годинами засідав і радився з Віталієм Нахлупіним, «обговорюючи плани економічного розвитку Криму». Вважаю, що не знати про тіньові схеми він просто не міг», – сказав бізнесмен.

Олег Зубков
Олег Зубков

Олег Зубков зазначає, що при керівництві Кримом Сергія Аксенова погіршилося матеріальне становище кримчан і розвинулася боротьба з інакомисленням.

Крим потопає в смітті і бруді, в кримські родини прийшли зневіра та злидні
Олег Зубков

«Екологічна трагедія, що сталася в Армянську, цілком і повністю лежить на кримській владі, яка дозволила відкриття і експлуатацію шкідливих виробництв за відсутності дотримання заходів екологічної безпеки. При цій владі Крим потопає в смітті і бруді, в кримські родини прийшли зневіра та злидні. Багато кримчан змушені відмовляти собі в найнеобхіднішому і на всьому економити. І при цьому Сергій Аксенов оцінює роботу своєї влади як «вище середнього». Постійно брехати, роздавати нездійсненні обіцянки, незаслужено ображати і піддавати гонінням всіх інакомислячих – це кредо нинішнього глави Криму. Навряд чи Крим переживе другий термін бездарного керівництва Кримом Сергія Аксенова. Така моя особиста думка», – зазначив Зубков.

Російський блогер Олександр Горний, який переїхав до Криму, оцінює роботу російської влади в Криму на «трієчку».

Я б оцінив результати роботи кримської влади на трієчку, а чиновників від туризму – на двійку з великим мінусом
Олександр Горний

«Владою в Росії мало хто задоволений, що має об'єктивні і суб'єктивні причини. Кримська історія – вона особлива. Є серйозні досягнення і успіхи федеральної влади та проектів, про які Крим раніше не міг і мріяти, відбувається серйозне фінансування з бюджету, але кримські чиновники виявилися нездатні зрозуміти масштаб змін і ступінь особистої відповідальності й участі. Багато хто сприймає свої посади, як можливості для особистих і групових інтересів. Я б оцінив результати роботи кримської влади на трієчку, а чиновників від туризму – на двійку з великим мінусом» – розповів Крим.Реалії блогер.

Олександр Горний
Олександр Горний

​При цьому він зазначає, що ситуація у регіонах Криму різна, а головна проблема – це кадрова політика.

Основна проблема кримської влади – це вкрай низька кадрова політика
Олександр Горний

«Є приклади роботи як мінімум на «добре», але це виключення з правила. Це Євпаторія. Дуже засмучує ситуація в Коктебелі – там «вічне болото», хоч тепер і «з нафарбованими губами і манікюром». Основна проблема кримської влади – це вкрай низька кадрова політика, як у Сімферополі, так і на місцях. Ставлять своїх і тих, хто зручний і дозволить на місці дерибанити. Серіал «Домашній арешт» дуже точно пояснює те, що відбувається в Криму», – зазначив блогер.

На думку Олександра Горного, час правління Сергія Аксенова в Криму закінчується:

«Швидше за все, це останній рік роботи Сергія Аксенова. Дуже шкода, що він живе в своїй картині світу і довіряє шахраям, які його оточують. Перед Кримом із відкриттям Кримського мосту і траси «Таврида» стоять нові виклики – йдеться про створення єдиного Чорноморського регіону. Тут потрібен більш системний керівник і команда. Що стосується команди Аксенова, то її по факту немає. Це збіговисько зручних лизоблюдів, які й ведуть Сергія Валерійовича до краху».

Кримський журналіст і активіст Сергій Сардико оцінив роботу кримської влади на «низькому рівні».

«На жаль, кадрова лава запасних у Аксенова 2018 року виявилася порожньою, що не могло не позначитися на низькому рівні керівництва. А загальним символом непрофесійності став дах, що протікає в меморіальному будинку-музеї Антона Павловича Чехова в Ялті», – висловив Крим.Реалії свою думку журналіст.

Сергій Сардико
Сергій Сардико

Російський громадський активіст, керівник громадської організації «Чистий берег Криму» Володимир Гарначук заявив Крим.Реалії, що вважає особистою відповідальністю Сергія Аксенова діяльність призначуваних ним керівників:

«Аксенов із року в рік знаходить час для улюбленого заняття. Сидячи перед казаном із чорною ікрою він оцінює власних праць плоди. І щоразу він викривально оцінює роботу підлеглих, при цьому гіркі оцінки, заїдаючи ікрою, забуває глянути в дзеркало. Адже саме він відповідає за все в Криму, за всі ці пекельні призначення «інфернальних упирів» мерами і міністрами, «хабалок» – на культуру, а «бандитів і злочинців» – на боротьбу з крадіжками. Очікувати результатів роботи можна, тільки створюючи систему відбору чесних і ефективних управлінців, а з цим у Аксенова в 90-і роки були проблеми – він так і не став лідером ОЗУ, хоча намагався, так що трієчник наймає на роботу двієчників, і інших результатів у нього немає. І я додам: «Старого пса не навчиш новим трюкам».

  • 16x9 Image

    Павло Кривошеєв

    Кримчанин, журналіст (ім'я та прізвище автора змінені з міркувань безпеки). Співпрацює з Крим.Реалії з 2016 року. Пише про проблеми районів степового Криму, зокрема, про екологічну ситуацію, водопостачання, соціальні проблеми, економіку та порушення прав людини в регіоні.

XS
SM
MD
LG