Напередодні Дня перемоги сторінки соціальних мереж заполонили численні світлини того, як у різних країнах готуються до 9 травня.
7 травня перші позиції в обговореннях посів танк нового покоління «Армата», який заглух у Москві на Красній площі під час генеральної репетиції параду на честь Дня перемоги. Фотожаби про зламаний танк навіть витіснили зі сторінок соцмереж жарти про пригоди Зоряна Шкіряка в Непалі.
Напередодні 9 травня у соціальних мережах активно почали поширювати світлини, які ілюструють найнесподіваніші способи використання «георгіївської» стрічки.
Специфічний російський патріотизм у химерних масштабах призвів до дедалі більшої кількості недоречностей, які висміюють в інтернеті й соцмережах навіть самі росіяни. Апогеєм цього всього стають «георгіївські» стрічки, які майорять у найнесподіваніших місцях – включно з товарами в секс-шопі.
Користувачі соцмереж підхопили тему і створили чимало карикатур та фотожаб.
Раніше в інтернеті поширювали сайт проекту, який планував зібрати мільйон підписів і роздрукувати довжелезну «георгіївську стрічку», щоб потім розрізати її й розіслати в різні музеї Росії. Проте станом на 8 травня сайт зібрав лише 26 тисяч учасників.
Святкове вбрання для «Батьківщини-матері» в Києві
В Україні цьогоріч активно впроваджують інший символ Перемоги – червоний мак. Брошки у вигляді цієї квітки вдягли держслужбовці та чимало пересічних українців, сторінки соціальних мереж перетворилися на квітники.
А 8 травня руфер «Мустанг» одягнув на монумент «Батьківщина-мати» маковий вінок.
Вподобавши нове святкове вбрання монумента, користувачі соцмереж запропонували кілька варіантів того, як можна прикрасити і щит в руці «Батьківщини-матері».
«Оце буде номер, якщо на параді 9 травня Путін заглухне»
Найрейтинговішою темою останніх днів у соцмережах став російський танк покоління «Армата», який заглух під час генеральної репетиції параду на честь Дня перемоги у Москві на Красній площі. Машина простояла на місці протягом всієї репетиції.
Соцмережі одразу ж підхопили новину і висміяли конфуз.
Раніше цього місяця виконувач обов'язків головного рятувальника Зорян Шкіряк очолив місію порятунку українців зі зруйнованого масштабним землетрусом Непалу, яка кілька разів відкладалася через поломку літака Іл-76 і стала приводом для сумних жартів.
Оригінал публікації – на сайті Радіо Свобода