Рубрика «Погляд», спеціально для Крим.Реалії
Російський віцепрем'єр та куратор туристичної галузі Дмитро Чернишенко прибув до Криму: ще кілька днів тому він пообіцяв провести відпустку на окупованому півострові, «якщо його відпустять». І підкреслив, що поїде через Кримським мостом «потягом, як належить».
Дмитра Чернишенка, схоже, «відпустили» – поки що, як бачимо, попрацювати «весільним генералом» і пообіцяти грошей на розвиток кримського туризму.
Після ударів по Керченському мосту Кремлю необхідно довести, що півострів залишається безпечним курортним напрямком. І якщо вже високопосадовці сюди приїжджають, щоб поцікавитися розвитком туристичної галузі, то «простій людині» вже точно варто поїхати до Криму, а не лише на переповнені пляжі Сочі чи Адлера.
Your browser doesn’t support HTML5
Упевнений, поїздка Чернишенка – ще один доказ того, що Кремль прагне використовувати росіян як «гарматне м'ясо» аж ніяк не лише на фронті. Будь-який відповідальний уряд не закликатиме співвітчизників вирушати відпочивати в зоні бойових дій. Будь-який – але тільки не уряд Володимира Путіна! Одразу після чергового вибуху на Керченському мосту серед росіян почали поширювати інструкції про «безпечний маршрут» так званим «сухопутним коридором», тобто окупованою українською територією в безпосередній близькості до зони бойових дій.
Поїздка Чернишенка – ще один доказ того, що Кремль прагне використовувати росіян як «гарматне м'ясо» аж ніяк не лише на фронті
Зараз у соціальних мережах з'являються бадьорі звіти тих, хто проїхав цим маршрутом і був у захваті від розбомбленого російською армією Маріуполя.
Так з кожним днем війни російські чиновники перетворюють своїх співгромадян на заручників війни. Тепер, схоже, Путіну мало схвалення його дій у соціологічних опитуваннях, уроків ненависті у школах і телевізійної пропаганди.
Тепер, мабуть, йому потрібно, щоб росіяни робили конкретні кроки щодо підтримки війни. Хтось прямував на фронт. А хтось їхав до Криму, щоб продемонструвати решті «безпеку» відпочинку на півострові. І, певен, завдання російських чиновників – брати участь у цій виставі заманювання людей ближче до зон ризику. Чим, власне, і опікується в окупованому Криму російський віцепрем'єр.
Думки, висловлені в рубриці «Погляд», передають точку зору самих авторів і не обов’язково відображають позицію редакції
Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.