Найяскравіші кримські фотографії тижня (фотогалерея)
До Криму прийшла осінь, а з нею – аномальна спека. Синоптики прогнозують підвищення температури до до +39 градусів
«Це заявка на повтор абсолютних температурних рекордів для цих днів. Востаннє щось подібне спостерігалося в 2015 році, коли стовпчики термометрів піднімалися до 35,7 градусів», – розповів фахівець російського центру погоди «Фобос» Євген Тишковець.
Що відбувається в Сімферополі на тлі аномальної спеки, зафіксував кореспондент Крим.Реалії
У різних районах Сімферополя триває встановлення резервуарів для води. Це величезні ємності синього кольору об'ємом 10 кубічних метрів
Загалом у столиці Криму планують встановити понад 130 таких бочок для забезпечення потреб населення в період дії режимного водозабезпечення.
Як виглядає водна криза в Сімферополі – у фотогалереї Крим.Реалії
Винзавод «Коктебель» відомий набагато менше «Масандри» або «Інкермана»,втім, отримавши в 1966 році незалежний від «Масандри» статус, працює і виробляє лінійку вин і коньяків
У самому Коктебелі виготовляють сухі і кріплені вина, в тому числі візитівку заводу – мадеру
Коньячний цех раніше розташовувався в селищі Щебетівка, але зараз технологи в Коктебелі намагаються не говорити про те, де тепер проводиться розлив коньяків, позначених маркою заводу.
Крим.Реалії також побували на екскурсії на винзаводі. Детальніше про те, як сьогодні функціонує підприємство, дивіться в нашому фоторепортажі
Косу Беляус у туристичних путівниках називають «кримськими Мальдивами»
Тут протяжні піщані пляжі, а вода в морі не стає каламутною навіть під час сильних штормів. Колись коса повністю відділяла озеро Донузлав від Чорного моря, але в 1961 році в ній прорили прохід і побудовали порт. Розташована коса неподалік від Чорноморського, на західному узбережжі Кримського півострова.
Про відпочинок на косі Беляус – дивіться у фоторепортажі Крим.Реалії
На південно-західному узбережжі Криму розташувалася Балаклава. Зараз місто є популярним кримським курортом
Хоча ще кілька десятків років тому тут розташовувалися секретні військові об'єкти, а місто було закрите для відвідування туристами.
Кореспондент Крим.Реалії вирушив на прогулянку катером до мису Айя і зафіксував це на фото
30 років тому тут стояло три будинки, офіцерський будинок відпочинку і двоповерховий готель з їдальнею на першому поверсі. Це було непримітне село – «відросток» військової частини, що служило житлом для працюючих там військових. До найближчої цивілізації – селища Сонячна Долина – потрібно було йти чотири кілометри вузьким шосе між виноградників.
Зараз про межу між селищем Сонячна Долина і селом Прибережним повідомляє дорожній знак, а всі чотири кілометри виноградників забудовані будинками, міні-готелями і сараями.
Як і чим живе сучасне Прибережне – у фоторепортажі Крим.Реалі
У севастопольському історичному парку на Федюхіних висотах пройшов військово-історичний фестиваль. На церемонії було оголошено, що парк знову відкритий для відвідувачів після затяжної реконструкції.
Кореспонденти Крим.Реалії побували на різних історичних майданчиках і зафіксував подію на фото.