Заступник секретаря генради партії «Единая Россия» Олександр Хінштейн розкритикував чиновників у Керчі, які подарували блокадникам Ленінграда хліб.
Як говориться в повідомленні на сайті партії, «Единая Россия» повинна звільнити голову міської ради Керчі Маю Хужину з посади секретаря місцевого відділення.
«Ситуація з привітаннями ветеранів у Керчі сама по собі дуже обурлива, тому що це демонстрація явної до них зневаги і неповаги. Ті пояснення, які зараз дає міська рада Керчі, її прессекретар, абсолютно невиразні. Що значить вітаючи поспішали, їм ніколи було роздягнутися, тому вони не зняли свої шуби, приділяли буквально п'ять хвилин ветеранам. У президента країни є час зустрічатися з ветеранами і віддавати їм шану, а у міських керівників Керчі цього часу немає. Принизливий і сам факт вітання блокадників хлібобулочними виробами. При цьому голова міськради травня Хужина, яка брала участь в цій акції, написала у себе в соцмережі, що ці люди, тобто ветерани, не потребують подарунків і, зустрівши шквал обурених відгуків, видалила свій пост», – зазначив Хінштейн.
Раніше Сергій Аксенов вимагав звільнити голову міськради Керчі і чиновників, які подарували хліб блокадникам Ленінграду.
Заступник голови підконтрольної Росії Громадської палати Криму Олександр Форманчук назвав принизливою акцію чиновників Керчі, які подарували хліб блокадникам Ленінграду.
27 січня на сайті російської міської ради Керчі з'явилося повідомлення про те, що голова міськради Мая Хужина, її заступник Лариса Щербула і ще кілька міських чиновників відвідали 11 осіб, які пережили блокаду Ленінграда під час Другої світової війни.
На фото видно, як чиновниці в шубах вручають блокадникам медалі, квіти і батони білого хліба, який вони назвали «символічним». Користувачі соцмереж розкритикували чиновників за формалізм і блюзнірство.
У підконтрольній Росії міськраді Керчі в коментарі «РИА Новости» здивувалися реакції користувачів соціальних мереж на привітання блокадників Ленінграда «батонами хліба». Як заявила прессекретар міськради Діана Ушакова, ветеранам дарували не звичайний хліб, а караїмські пироги ручної роботи з м'ясом і картоплею.