В анексованому Криму до 6 квітня заборонили роботу всіх державних замовників, будівельних майданчиків, приватних компаній, а також всі будівельно-монтажні роботи. Винятком при цьому стали об'єкти медицини, де проводиться капітальний ремонт, а також траса «Таврида».
Про це повідомив російський віцепрем'єр Криму Євген Кабанов.
«Упевнений, що вимушений простій не вплине критичним чином на темп реалізації робіт із ФЦП. Після зняття карантинних заходів ми посилимо темпи робіт і наженемо згаяний час. На даний момент уряд республіки Крим розробляє заходи підтримки кримських будівельників», – сказав Кабанов.
Чиновник стверджує, що всі роботодавці повинні відпустити працівників із збереженням заробітної плати.
1 квітня стало відомо, що в Криму під медичним наглядом перебувають 2902 людини, при цьому за останню добу додалося 196 осіб. У стаціонарах – 66 осіб.
Раніше голова управління Роспотребнадзору у Криму і Севастополі Наталя Пеньковська зазначила, що двох кримчан примусово відправили в обсерватор в Євпаторії за порушення режиму самоізоляції.
Вранці 31 березня Аксенов повідомив про підтверджений другий місцевий випадок зараження коронавірусною інфекцією. Таким чином, уже зареєстровано 16 випадків. 14 із них – привезені, два випадки – місцеві. У Севастополі – 5 випадків зараження коронавірусом.
Коронавірусна інфекція COVID-19
Коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019 nCoV, виявили в Китаї наприкінці 2019 року.
Він викликає захворювання COVID-19. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди та грипу, в тому числі з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може бути смертельною. Більшість хворих одужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.
11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.