У Керчі косять траву і прибирають сміття напередодні приїзду Путіна (+фото)

Керч

Російська влада Керчі повідомила, що комунальники збирають побутове сміття, вичищають урни, підмітають тротуари, після нещодавнього дощу чистять від листя ливньовки.

Про це у Facebook розповів підконтрольний Кремлю очільник Керчі Сергій Бороздін.

Раніше стало відомо, що 16 липня Керч має відвідати президент Росії Володимир Путін.

«Сьогодні робота ведеться уздовж вулиці Орджонікідзе. Особлива увага приділяється і підбордюрному очищенню. У прибиранні вулиць задіяна підмітально-прибиральна машина City Cat, конструкція якої дозволяє ефективно й економічно проводити прибирання вузьких вулиць», – йдеться у повідомленні.

Крім того, косять траву через високу небезпеку пожеж.

«На початку тижня була скошена трава уздовж проїжджої частини Шосе Героїв Сталінграда – від зуп. «Партизанська» до зуп. «Верхній Сонячний», а також на Нижньому Сонячному. Сьогодні косили траву на вулицях Блюхера, Будьонного (дублер), Чкалова, а також повторно викосили сухостій на в'їзді у місто, де люблять зупинятися туристи. Також в обов'язковому порядку триває нічний полив зелених насаджень», – повідомив Бороздін.

Про приїзд Путіна на анексований півострів повідомив його прессекретар Дмитро Пєсков. За його словами, російський президент має намір взяти участь у церемонії закладки бойових кораблів для ВМФ Росії в Керчі.

Востаннє Путін був на анексованому півострові 18 березня. Тоді він прибув до Севастополя. Перед цим 9 січня президент Росії також побував у Севастополі. Путін спостерігав за перебігом спільних навчань Північного і Чорноморського флотів Росії в Чорному морі з борту ракетного крейсера «Маршал Устінов». 10 січня президент Росії провів у Ялті нараду з підконтрольними Кремлю керівниками Криму і Севастополя з питань «соціально-економічного розвитку півострова».

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з черговим неузгодженим з Києвом приїздом Путіна до анексованого Криму.

10 січня МЗС Росії повідомило, що повернуло ноту Києву без розгляду.

Анексія Криму Росією

У лютому 2014 року в Криму з'являлися озброєні люди в формі без розпізнавальних знаків, які захопили будівлю Верховної Ради Криму, Сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об'єкти, а також блокували дії українських військ. Російська влада спочатку відмовлялася визнавати, що ці озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що це були російські військові.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся невизнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова та називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.