У Севастополі з нагоди Дня міста 14 червня організували декілька майданчиків з розвагами, які проходять під наглядом поліції та казаків, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.
Спортивні майданчики розмістили в невеликому сквері між заднім двором місцевого драматичного театру і бічним входом у готель «Севастополь». Любителям шахів пропонували позмагатися за чотирма дошками. Дітей розважали стрибками в довжину за нормами «ГТО», міні-батутами та підняттям важких гир і гантелей.
На вуличній сцені перед театром ім. Луначарського вихованці хореографічних студій показали танцювальні номери. Танці тривали, незважаючи на дощ.
На алеї, де раніше влаштовували велику виставку квітів, російська влада розмістила бібліотекарів. Книжки через дощ довелося накрити плівкою.
Квіткової виставки, яку з 60-х років минулого століття традиційно проводили в День міста у Севастополі, не було. Також не було на основних майданчиках свята і виробів ремісників. Місце ремісників зайняв ярмарок кримського морозива і випічки. Як зауважив кореспондент, ціни на морозиво – вищі за середні. Один млинець продавали за 100 рублів (близько 40 гривень), кульку морозива – від 100 до 150 рублів.
Відвідувачів було небагато. Російська влада Севастополя пояснила, що через коронавірусні обмеження не планували масштабне святкування Дня міста. Гості свята були в основному без масок, безпечної дистанції не дотримувалися, зауважив кореспондент. Він також зауважив, що святкові майданчики охороняла поліція, співробітники приватного агентства і члени казачих формувань.
До анексії Криму і Севастополя в 2014 році свято День міста в Севастополі було одним з найпопулярніших. Відзначали кілька днів. На Приморському бульварі організовували ярмарок-продаж квітів і композицій. На Історичному бульварі влаштовували історичні та краєзнавчі виставки, експонати брали з музеїв і приватних колекцій. На літньому майданчику «Ракушка» кілька днів проводили концерти. Молодь влаштовувала танцювальні та музичні флешмоби.