Спеціально для Крим.Реалії
Московська компанія, яка торгує харчовими продуктами, зі статутним капіталом у 41,7 тисяч рублів буде зміцнювати в Севастополі російсько-кубинську дружбу. Також бізнесмени обіцяють збудувати у Балаклаві шоколадну фабрику, молодіжний центр, спортивний парк і концертний зал.
Як повідомляє сайт уряду Севастополя, делегація інтернаціональної групи компаній «Дель Ріо» представила проект створення у Севастополі Центру російсько-кубинської дружби під час робочої наради в уряді міста, яку провів в.о. заступника губернатора Ілля Пономарьов.
Уряд Севастополя готовий до співпраці. Я заздалегідь ознайомився з матеріалами проекту. Безумовно, наше місто зацікавлене у залученні як російських, так і іноземних інвестицій. Ідея зв'язку з цим заслуговує на увагуІлля Пономарьов
«Уряд Севастополя готовий до співпраці. Я заздалегідь ознайомився з матеріалами проекту. Безумовно, наше місто зацікавлене у залученні як російських, так і іноземних інвестицій. Ідея зв'язку з цим заслуговує на увагу», ‒ повідомив Ілля Пономарьов.
Під час презентації голова російсько-кубинської делегації Сергій Нирков розповів про концепцію проекту, в основі якого комплексний підхід: створення Будинку дружби двох народів, музею, молодіжного інноваційного центру, спортивного парку та концертного залу, будівництво фабрики з обсмажування і фасування натуральної кави, виробництва соків і шоколаду.
«Проект не комерційний, а соціально-економічний, і буде фінансуватися за рахунок власних коштів групи компаній. Всі логістичні витрати прораховані, і ми до них готові. Ідеальним місцем для створення Центру вважаємо передмістя Севастополя ‒ Балаклаву. Реалізація проекту дозволить нам не тільки створити велику кількість робочих місць, а й зручну інфраструктуру, зокрема і перехоплюючі парковки», ‒ зазначив Сергій Нирков.
За його словами, кубинська влада підтримує зміцнення двосторонніх стосунків, а посол Куби в Росії висловлює бажання відвідати Севастополь і, у разі схвалення владою міста проекту, готовий закласти перший камінь у будівництво Центру.
На завершення зустрічі Ілля Пономарьов запропонував детально опрацювати проект для розвитку подальшої взаємодії.
Рентген для групи компаній «Дель Ріо»
За інформацією ЕГРЮЛ, організація «Товариство з обмеженою відповідальністю група компаній «Дель Ріо» зареєстроване 13 червня 2013 року в Москві. Основним видом діяльності є оптова торгівля харчовими продуктами, які не внесені до інших угруповань (за кодом КВЕД ‒ 51.38.29). Компанію очолює Нирков Сергій Ілліч. Статутний капітал ‒ 12.5 тис руб. У цього ТОВ спочатку був один засновник.
У фірми дуже широкі інтереси: серед додаткових видів діяльності ТОВ ГК «Дель Ріо» значиться не тільки виробництво і переробка продуктів з м'яса, птиці, риби і морепродуктів, продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, чаю та кави, але виробництво будматеріалів: бетону, гіпсу, чавуну, феросплавів, кування, оздоблювальні роботи та багато іншого.
30 травня 2016 року статутний капітал фірми був збільшений аж до 41,7 тисяч рублів і введені ще два співзасновники: Самуйлик Володимир Георгійович 20,9 тис р. (50%) і Сарафонов Артур Валерійович 8,3 тис р. (20%).
Раніше у Москві Ілля Нирков вже реєстрував компанію з практично ідентичною назвою:
Організація «Товариство з обмеженою відповідальністю «Дель Ріо» зареєстрована 15 лютого 2006 року. Компанії було присвоєно ОДРН 1067746278016 і виданий ІПН 7726535432. Основним видом діяльності є видавнича діяльність. Компанію очолює Нирков Сергій Ілліч. Статутний капітал ‒ 10 тис.руб. У цього ТОВ був ще один засновник ‒ Антонов Володимир Володимирович.
Серед додаткових видів діяльності значаться оптова торгівля алкогольними та іншими напоями, тютюновими виробами, кавою, чаєм, сувенірами і, в той же час, діяльність у галузі права, бухгалтерського обліку та аудиту, консультування з питань комерційної діяльності та інше.
Теж дуже широкий спектр інтересів і мізерний капітал.
Обидві фірми, окрім останнього «проекту» в Севастополі, всього раз засвітилися в інтернеті: Сергій Нирков взяв участь 2012 року в Міжурядовій Російсько-Кубинській комісії
Обидві фірми, окрім останнього «проекту» в Севастополі, всього раз засвітилися в інтернеті: Сергій Нирков взяв участь 2012 року в Міжурядовій Російсько-Кубинській комісії: «У Гавані відбулося десяте засідання Міжурядової Російсько-Кубинської комісії з торговельно-економічної та науково-технічної співпраці. В її роботі взяла участь делегація Мінсільгоспу Росії на чолі з керівником Робочої групи зі співробітництва в галузі сільського господарства, заступником міністра сільського господарства Російської Федерації Олександром Черногоровим. У рамках засідання Робочої групи також обговорювався перспективний російсько-кубинський проект відродження плантацій какао-бобів на Кубі та їх переробки. Зокрема, представник ділових кіл, президент групи компаній «Дель Ріо» ‒ ТОВ «ТРІОН» Сергій Нирков обговорив з кубинськими колегами можливості його спільної реалізації».
Чергові Нью-Васюки?
В умовах санкцій серйозний російський бізнес у Крим не йде і не збирається. Екс-губернатор Севастополя Сергій Меняйло намагався заповнити цей вакуум, запрошуючи бізнесменів, знайомих йому з Новоросійська. Вони реєструвалися учасниками так званої «вільної економічної зони» і ніякої діяльності після цього не вели.
Нинішній в.о. губернатора Дмитро Овсянников зі своєю командою, схоже, пішов тим самим шляхом. Севастопольцям у черговий раз пропонують Нью-Васюки. В неозорому майбутньому і з дуже веселими перспективами.
Андрій Покровський, кримчанин
Думки, висловлені в рубриці «Погляд», передають точку зору самих авторів і не завжди відображають позицію редакції