Те, що кримчани народ ушлий, відомо давно. Відомо й те, що на так званому референдумі 16 березня 2014 року багато хто голосував не за «Крим наш», а в надії на високі російські пенсії і зарплати, які через обвалений під санкціями рубль виявилися не такими вже й високими.
І хто міг не чути про ушлість кримчан, як не найхитріша людина планети – Сергій Мавроді! Ось він швиденько і розгорнув свою мережу адептів МММ у Криму. Реклама МММ з'явилась навіть у газетах.
За інформацією керівника кримського офісу МММ Андрія Коробки, близько ста тисяч (!) кримчан стали учасниками фінансової піраміди. «Вік різний – від молоді 18 років до пенсіонерів. У мене є учасник, і дуже активний, якому 78 років», – ділиться зі мною Андрій Коробка. Крим, за його словами, «займає провідні позиції в системі».
Великий комбінатор Мавроді не прогадав із Кримом і менталітетом його мешканців
Зрозуміло, що великий комбінатор Мавроді не прогадав із Кримом і менталітетом його мешканців.
«У системі немає центрального рахунку і доступу до грошей, хіба що до своїх. Влади немає ні в кого, і всі зацікавлені в розвитку. Робимо одну спільну справу. Влада є лише у Сергія Пантелійовича Мавроді», – зазначає Андрій Коробка.
Це і зрозуміло, що великий комбінатор ні з ким ділитися владою не буде, навіть зі своїми близькими адептами, адже його влада – це право привласнити в будь-який момент величезні гроші, що крутяться в системі!
Дивно, але навіть нещодавній червневий рестарт системи, коли Мавроді обнулив рахунки всіх учасників, не зупиняє нових кримчан, спраглих швидких грошей, вступати до лав фінансової піраміди, каже Андрій Коробка. «До рестарту поставилися спокійно, почали проявляти активність!» – сказав із цього приводу головний кримський емемемовіць.
До речі, сам Мавроді вже давно живе десь у теплих країнах, контролюючи свою систему повністю в режимі онлайн. «Життя погане без лоха» – цей життєвий принцип великий комбінатор сучасності знає краще, ніж будь-хто...
Зарема Сеїтаблаєва, кримчанка
Думки, висловлені в рубриці «Блоги», передають погляди самих авторів і не обов'язково відображають позицію редакції