У Сімферополі в середу 29 червня заблокували роботу одного з найбільших транспортних підприємств Криму – ТОВ «СімСітіТранс», яке пов'язують з лідером акції з блокади Криму Ленуром Іслямовим.
Як повідомила кримська журналістка Ельзара Іслямова, автобуси підприємства не вийшли на маршрути.
«Вперше за 14 років автобуси «СімСітіТранс» не вийшли на міські та міжміські рейси. Федеральна служба судових приставів о 6.00 зупинила діяльність підприємства», – написала Іслямова у Фейсбуці.
Як повідомили в прес-службі підконтрольної Кремлю адміністрації Сімферополя, чиновники провели роботу «із заміни цього перевізника на міських маршрутах».
«Наразі необхідна кількість одиниць громадського транспорту вже вийшла на маршрути», – повідомили в прес-службі.
Жителів Сімферополя просять «з розумінням поставитися до можливих незручностей».
Коментарі керівництва ТОВ «СімСітіТранс» у зв'язку з інцидентом поки відсутні.
20 травня голова адміністрації Сімферополя Геннадій Бахарев повідомив, що адміністрація розірвала договірні відносини з ТОВ «СімСітіТранс» на обслуговування семи автобусних маршрутів.
20 травня російські силовики знову провели обшуки на одному з найбільших транспортних підприємств Криму – ТОВ «СімСітіТранс».
До цього, в лютому 2016 року, офіс компанії вже обшукували. Тоді силовики в масках і бойовому екіпіруванні блокували роботу транспортного підприємства.
Підконтрольний Росії прокурор Криму Наталія Поклонська заявила тоді, що роботу сімферопольського підприємства «СімСітіТранс» ніхто не блокував, ніякі слідчі дії на транспортному підприємстві 1 лютого не проводили. За її словами, силовики прийшли на підприємство, щоб вручити припис про раніше виявлені порушення.
Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».